×

Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainei, ji gali saugoti arba nuskaityti informaciją jūsų naršyklėje, naudodama "slapukus". Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų naršymo įpročius ar jūsų interneto įrenginį (kompiuterį, planšetinį arba mobilųjį telefoną) dažniausiai naudojamas tam, kad svetainė veiktų taip kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir išjungti slapukus, galite spustelėti žemiau esančias skirtingas kategorijos antraštes. Tuo atveju jei, išjungsite slapukus tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Top Horizontal Menu
Categories Title Background
Cart Background
Product Name Color
Price Color
NEW label Background
SALE label Background
Button Background
Atstatyti

Hide this block from Back-office after setting colors.

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) yra naujas skaitmeninis privatumo reglamentas, įvestas 2018 m. Gegužės 25 d. Jis standartizuoja įvairius privatumo teisės aktus visoje ES į vieną centrinį taisyklių rinkinį, kuris apsaugo vartotojus visose valstybėse narėse.

Teisė į duomenų perkeliamumą

Atsisiųskite savo asmeninius duomenis, kurie saugomi šioje parduotuvėje. Sugeneruokite „Excel“ failą, kuriame yra visi jūsų neskelbtini duomenys.

Teisės būti pamirštam

Ištrinkite savo paskyrą iš parduotuvės su visa jūsų asmenine informacija. Visi adresai, užsakymai, prekių garantijos duomenys bus ištrinti. Mes išsaugosime tik garantinius duomenis savo serveriuose. Pasibaigus prekės garantijos laikui, jūsų duomenys susiję su prekės garantija bus pašalinti.

Teisė naršyti anonimiškai

Galite pakeisti savo informaciją fiktyviais duomenimis. Tokiu būdu jūsų tapatybė yra apsaugota.

Teisė būti informuotam

Tai taikoma bet kokiem svetainių renkamiems duomenims, o asmenys turi būti informuoti prieš renkant duomenis.

Teisė, į pateiktos informacijos, apie vartotojo duomenis pataisymą

Tai užtikrina, kad asmenys gali prašyti, kad jų duomenys būtų atnaujinti, jei jie pasenę, neišsamūs arba neteisingi.

Teisė apriboti duomenų naudojimą

Asmenys gali prašyti, kad jų duomenys nebūtų naudojami

Teisė prieštarauti

Tai apima asmenų teisę sustabdyti savo duomenų tvarkymą tiesioginei rinkodarai

Teisė būti praneštam

Įvykus bet kokiam duomenų saugumo pažeidimui, kuris kompromituoja asmeninius duomenis, vartotojas turi teisę, būti informuotas per 72 valandas nuo pastebėto pažeidimo.

Slapukų įstatymas

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote. Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis (pavyzdžiui, naudotojo vardą, kalbą ir kt.). Tokiu būdu jums nebereikia jų dar kartą nurodyti, kai naršote įvairiuose svetainės puslapiuose per tą patį apsilankymą.

arrow_upward